KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442559
nr 1344 2559
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 60x49 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:37:29
28/8 18:28:47
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja